Egzotyczne okazje, pakiety szyte na miarę oraz limitowane i sprawdzone wakacje:

Praca w Bon Voyage

Bon Voyage uruchomione 01.09.1982 roku jest jedną z najdłużej działających rodzinnych firm turystycznych w Europie oraz jest jednym z zalożycieli Wielkopolskiej Izby Turystycznej i jej jedynym Honorowym Członkiem.

Specjalizujemy się w sprzedaży sprawdzonej i luksusowej oferty najlepszych zagranicznych oraz polskich organizatorów. Klientom z naszej grupy docelowej gwarantuje to spędzenie wspaniałych wakacji na całym świecie.  

Na sukces Bon Voyage składa się ponad 30 lat doświadczenia w sprzedaży wyjazdów indywidualnych i organizacji grupowych, prowadzeniu własnych oraz franchisingowych biur podróży, ponad 100.000 obsłużonych i zadowolonych Klientów oraz podziękowania za profesjonalną współpracę i dyplomy za najlepsze wyniki w sprzedaży od najbardziej renomowanych organizatorów i firm turystycznych.

Tylko niewielka elitarna grupa biur podróży może w obecnych czasach pochwalić się takim jak nasz sukcesem.

Kandydaci którzy chcą ubiegać się o pracę w Bon Voyage muszą być świadomi, że do rozwoju firmy potrzebujemy ludzi którzy są ukierunkowani na sukces, odporni na obecne w życiu codziennym sytuacje stresujące oraz wspólnie z nami będą "walczyli" o dalszy rozwój firmy i stałe powiększanie naszej grupy wymagających oraz zadowolonych z profesjonalnej obsługi Klientów.Specjalista ds. turystyki - doradca Klienta
w Poznaniu

Opis stanowiska: 

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku profesjonalnie doradzają i odpowiednio dopasowują Klientom najciekawsze oraz sprawdzone oferty luksusowych wakacji i udzielają informacji praktycznych dot. podróży: miejsca pobytu, atrakcyjności kraju, standardu świadczeń, a także dokonują rezerwacje, zawierają umowy z Klientami, sprawdzają i przekazują dokumenty podróży oraz wykonują inne czynności związane z rezerwacjami i życzeniami naszych Klientów.


Wymagania:

 • min. jeden rok pracy związanej z pozyskiwaniem Klientów lub w biurze podróży,
 • bardzo dobra znajomość popularnych i egzotycznych destynacji turystycznych - takich jak: Dominikana, Meksyk, Kuba, Jamajka, Brazylia, Wyspy Zielonego Przylądka, Kenia, Zanzibar, Mauritius, Seszele, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sri Lanka, Malediwy, Bali, Tajlandia,
 • łatwość i chęć nawiązywania kontaktów,
 • umiejętność prowadzenia rozmów i skutecznego przekonywania,
 • niemiecki i/lub angielski konwersacyjnie,
 • umiejętność tłumaczenia tekstów z niemieckojęzycznych katalogów,
 • wskazana ukończona edukacja.

 • Oferujemy:

 • pracę w renomowanym, profesjonalnie wyposażonym biurze podróży,
 • przyjazny zespół współpracowników,
 • umowę o pracę i wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników w sprzedaży,
 • zagraniczne wyjazdy studyjne lub zniżki ekspedienckie za najlepsze wyniki w sprzedaży i profesjonalną obsługę.


  List motywacyjny z załączonym:
  CV ze zdjęciem, kopiami świadectw, dyplomów, zaświadczeń z ukończonych kursów i szkoleń, kopiami świadectw pracy, referencji i opinii

  prosimy przesyłać na e-mail: Praca@BonVoyage.pl

  lub pod adres:

  Bon Voyage, ul. Słowiańska 55 A, 61-664 Poznań

  z dopiskiem Praca


  Do oferty prosimy dołącz również oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bon Voyage z siedzibą przy ul. Słowiańskiej 55 A, 61-664 Poznań zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".

  Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów oraz odpowiadamy tylko na wybrane oferty. • Praktykant - referent ds. turystyki - doradca Klienta

  w Poznaniu


  Opis stanowiska:

  Osoby zatrudnione na w/w stanowisku zdobywają doświadczenie w trakcie pomocy specjalistom ds. turystyki oraz podnoszą kwalifikacje zdobywająć wiedzę dotyczącą wyjazdów zagranicznych, informacji praktycznych dotyczących podróży i pobytu, atrakcyjności kraju oraz miejsca wypoczynku, standardu świadczeń, a także wypełniają umowy z Klientami, sprawdzają pocztę i dokumenty podróży oraz wykonują inne czynności w celu podniesienia swoich kwalifikacji.


  Wymagania:
 • dobra znajomość popularnych i egzotycznych destynacji turystycznych - takich jak: Dominikana, Meksyk, Kuba, Jamajka, Brazylia, Wyspy Zielonego Przylądka, Kenia, Zanzibar, Mauritius, Seszele, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sri Lanka, Malediwy, Bali, Tajlandia.
 • łatwość nawiązywania kontaktów,
 • umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji i skutecznego przekonywania,
 • niemiecki i/lub angielski konwersacyjnie.


  Oferujemy:

 • praktykę absolwencką z perspektywą stałego zatrudnienia na umowie o pracę w renomowanym i profesjonalnie wyposażonym biurze podróży.
 • zespół przyjaznych współpracowników.


  List motywacyjny z załączonym: CV ze zdjęciem, kopiami świadectw, dyplomów, zaświadczeń z ukończonych kursów i szkoleń, kopiami świadectw pracy, referencji i opinii

  prosimy przesyłać na e-mail: Praca@BonVoyage.pl

  lub pod adres:

  Bon Voyage ul. Słowiańska 55 A, 61-664 Poznań

  z dopiskiem Praktyka

  Do oferty prosimy dołączyć również oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bon Voyage z siedzibą przy ul. Słowiańskiej 55 A, 61-664 Poznań zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".


  Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów oraz odpowiadamy tylko na wybrane oferty.  Bon Voyage logo 1982


  Znajdź nas na:


  www.Google.com/+BonVoyagePL


  Bon Voyage w YouTube - kliknij na logo
  www.YouTube.com/BonVoyagePL


  Bon Voyage w Facebook - kliknij na logo
  www.Facebook.com/BonVoyagePL


  BonVoyagePL w Twitter
  www.Twitter.com/BonVoyagePL