TOP Lista 5* - przykadowe terminy na przeloty + transfery + pobyt z cenami za osob od...

Praca w Bon Voyage

Bon Voyage uruchomione 01.09.1982 roku jest jedn z najduej dziaajcych rodzinnych firm turystycznych w Europie oraz jest jednym z zaloycieli Wielkopolskiej Izby Turystycznej i jej jedynym Honorowym Czonkiem.

Specjalizujemy si w sprzeday sprawdzonej i luksusowej oferty najlepszych zagranicznych oraz polskich organizatorów. Klientom z naszej grupy docelowej gwarantuje to spdzenie wspaniaych wakacji na caym wiecie.

Na sukces Bon Voyage skada si ponad 38 lat dowiadczenia w sprzeday wyjazdów indywidualnych i grupowych, prowadzeniu wasnych oraz franchisingowych biur podróy, zadowoleni z naszej obsugi Klienci oraz podzikowania za profesjonaln wspóprac i dyplomy za najlepsze wyniki w sprzeday od najbardziej renomowanych organizatorów i firm turystycznych.

Zapraszamy do aplikacji osoby wycznie zdecydowane i przekonane do pracy w biurze podróy oraz zaangaowane w profesjonalnie doradzanie, pozyskiwanie i obsug Klientów.

Specjalista ds. turystyki - doradca Klienta
w Poznaniu

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku profesjonalnie doradzaj i odpowiednio dopasowuj Klientom najciekawsze oraz sprawdzone oferty luksusowych wakacji i udzielaj informacji praktycznych dot. podróy: miejsca pobytu, atrakcyjnoci kraju, standardu wiadcze, a nastpnie dokonuj rezerwacje, zawieraj umowy z Klientami, sprawdzaj i przekazuj dokumenty podróy oraz wykonuj inne czynnoci zwizane z rezerwacjami i yczeniami naszych Klientów.

Wymagania:

  • dowiadczenie w sprzeday,
  • bardzo dobra znajomo popularnych i egzotycznych destynacji turystycznych - takich jak: Dominikana, Meksyk, Kuba, Jamajka, Kenia, Zanzibar, Mauritius, Seszele, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sri Lanka, Malediwy, Bali, Tajlandia,
  • atwo i ch nawizywania kontaktów,
  • umiejtno prowadzenia rozmów i skutecznego przekonywania,
  • swobodne poruzumiewanie si w jzyku niemieckim i/lub angielskim,
  • ukoczona edukacja.

  • Oferujemy:

  • prac w renomowanym i profesjonalnie wyposaonym biurze podróy,
  • przyjazny zespó wspópracowników,
  • umow o prac na peny lub niepeny etat oraz premie za wyniki w sprzeday.

    List motywacyjny
    z zaczonym: CV ze zdjciem, kopiami wiadectw, ukoczonych kursów, szkole, wiadectw pracy, referencji i opinii

    prosimy przesya na e-mail: Praca20@BonVoyage.pl

    z dopiskiem Praca

    Do oferty prosimy doczy równie owiadczenie: "Wyraam zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbdnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bon Voyage Pozna zgodnie z ustaw z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".

  • Informujemy, e odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

    Znajd nas na:

    www.G.page/BonVoyagePL

    Bon Voyage w Facebook - kliknij na logo
    www.Facebook.com/BonVoyagePL

    Bon Voyage w Instagram
    www.instagram.com/BonVoyagePL

    Bon Voyage w YouTube - kliknij na logo
    www.YouTube.com/BonVoyagePL

    BonVoyagePL w Twitter
    www.Twitter.com/BonVoyagePL

    Polityka prywatnoci   Wane przed podró