TOP Lista 5* z przelotami z Polski i Europy Zachodniej - limitowane propozycje do -40%

Praca w Bon Voyage

Bon Voyage uruchomione 01.09.1982 roku jest jedną z najdłużej działających rodzinnych firm turystycznych w Europie oraz jest jednym z zalożycieli Wielkopolskiej Izby Turystycznej i jej jedynym Honorowym Członkiem.

Specjalizujemy się w sprzedaży sprawdzonej i luksusowej oferty najlepszych zagranicznych oraz polskich organizatorów. Klientom z naszej grupy docelowej gwarantuje to spędzenie wspaniałych wakacji na całym świecie.  

Na sukces Bon Voyage składa się ponad 38 lat doświadczenia w sprzedaży wyjazdów indywidualnych i grupowych, prowadzeniu własnych oraz franchisingowych biur podróży, zadowoleni z naszej obsługi Klienci oraz podziękowania za profesjonalną współpracę i dyplomy za najlepsze wyniki w sprzedaży od najbardziej renomowanych organizatorów i firm turystycznych.
Zapraszamy do aplikacji osoby wyłącznie zdecydowane i przekonane do pracy w biurze podróży oraz zaangażowane w profesjonalnie doradzanie, pozyskiwanie i obsługę Klientów.
Specjalista ds. turystyki - doradca Klienta
w PoznaniuOpis stanowiska: 

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku profesjonalnie doradzają i odpowiednio dopasowują Klientom najciekawsze oraz sprawdzone oferty luksusowych wakacji i udzielają informacji praktycznych dot. podróży: miejsca pobytu, atrakcyjności kraju, standardu świadczeń, a następnie dokonują rezerwacje, zawierają umowy z Klientami, sprawdzają i przekazują dokumenty podróży oraz wykonują inne czynności związane z rezerwacjami i życzeniami naszych Klientów.


Wymagania:

 • doświadczenie w sprzedaży,
 • bardzo dobra znajomość popularnych i egzotycznych destynacji turystycznych - takich jak: Dominikana, Meksyk, Kuba, Jamajka, Kenia, Zanzibar, Mauritius, Seszele, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sri Lanka, Malediwy, Bali, Tajlandia,
 • łatwość i chęć nawiązywania kontaktów,
 • umiejętność prowadzenia rozmów i skutecznego przekonywania,
 • swobodne poruzumiewanie się w języku niemieckim i/lub angielskim,
 • ukończona edukacja.

 • Oferujemy:

 • pracę w renomowanym i profesjonalnie wyposażonym biurze podróży,
 • przyjazny zespół współpracowników,
 • umowę o pracę na pełny lub niepełny etat oraz premie za wyniki w sprzedaży.


  List motywacyjny
  z załączonym: CV ze zdjęciem, kopiami świadectw, ukończonych kursów, szkoleń, świadectw pracy, referencji i opinii

  prosimy przesyłać na e-mail: Praca20@BonVoyage.pl

  z dopiskiem Praca


  Do oferty prosimy dołączyć również oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bon Voyage Poznań zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych". 

 • Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.  Bon Voyage logo 1982  Znajdź nas na:  www.G.page/BonVoyagePL  Bon Voyage w Facebook - kliknij na logo
  www.Facebook.com/BonVoyagePL
  Bon Voyage w Instagram
  www.instagram.com/BonVoyagePL

  Bon Voyage w YouTube - kliknij na logo
  www.YouTube.com/BonVoyagePL  BonVoyagePL w Twitter
  www.Twitter.com/BonVoyagePL